Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai

Užsakymo
pateikimas

Lengvas užsakymo pateikimas. Kvalifikuotų specialistų nemokama konsultacija visais kadastrinių matavimų klausimais.

Dokumentų pasirašymas

Visų būtinų dokumentų pasirašymas. Darbų planų sudarymas, darbų kainų skaičiavimas, pateikimas.

Darbo
eiga

Išvažiavimas į nurodytą vietą, profesionalių matininkų darbo eiga Jums patogiausia diena ir Jums patogiausiu laiku.

Geriausias
rezultatas

Siekiame geriausio. Kokybiško rezultato pateikimas per trumpiausiai įmanomą laikotarpį optimaliomis kainomis.

Apie paslaugą

Žemės plėtros projektas yra strategiškai svarbus efektyviam verslo vystymui. Analitiniai tyrimai, atliekami rengiant projektą, leis maksimaliai tiksliai apskaičiuoti realią naudą iš žemės naudojimo. Jei jūsų tikslas yra sukurti pelningą, konkurencingą įmonę, tai padaryti yra labai svarbu, o šį darbą galima patikėti specialistams, kurie užsiima tuo ne pirmus metus. Įgyvendinant projektą, finansinė koncepcijos analizė atliekama išsamiai aprašant finansinius srautus, tiksliai planuojant jo įgyvendinimo sąnaudas, prognozuojant numatomas pajamas ir nustatant investicijų efektyvumo kriterijus.

Kaip vykdoma?

Žemės sklypo formavimas, atliekant būtinus matavimus, kad būtų galima nustatyti ribas ant žemės, atliekamas šiais atvejais:

    Tyrimų tikslo nustatymas – Klientas gaus ataskaitą apie teritorijos potencialą, esamus jo plėtros apribojimus, taip pat rekomendacijas dėl būsimo objekto architektūrinės koncepcijos planavimo.
    Mokslinių tyrimų vykdymas atsižvelgiant į teritorijos vietą ir išteklių kokybes – Atsižvelgiama į visus žemės buvimo vietą apibūdinančius parametrus: transporto ir pėsčiųjų prieinamumą, viešojo transporto maršrutų, einančių per visuomenę, miestų planavimo apribojimų buvimą, technologinius niuansus ir kt.
    Efektyvaus žemės naudojimo metodų analizė – Mūsų specialistai parengs pasiūlymų sąrašą dėl geriausio komercinio žemės naudojimo ir pateiks juos klientui. Taip pat ištirs būsimo objekto nuomininkų patrauklumo lygį.
    Architektūros plėtros darbų koncepcija – Svarbus žemės vystymo projekto kūrimo etapas, kuriame atliekamas vystymosi koncepcijos pritaikymo prie rinkos reikalavimų įvertinimas, yra pagrįstas jo ekonominiu pagrįstumu.

Profesionali pagalba

Kadastrinių matavimų kainos. Kvalifikuotų specialistų konsultacija visais kadastrinių matavimo klausimais.